اخبار

اخبار

کمپانی آدُر بزرگترین تولیدکننده پروفیل آلومینیوم ودربهاي اتوماتیک با محصولات آدُر ، راحتی و آسایس را برای خود به ارمغان آورید. گروه مهندسی آدُر در زمینه مشاوره ، عرضه و تولید انواع پروفیل آلومینیوم ، شمش آلومینیوم و مقاطع خاص آلومینیومی مورد استفاده در صنایع مختلف فعال می باشد.  مجموعه آدُر با در اختیار داشتن پایگاه داده ایی بسیار کامل و دقیق از مقاع موجود در صنایع مختلف و همچنین پرس اکستروژن آلومینیوم با ظرفیت های مختلف و خط رنگ پودری و هم چنین با به کار گرفتن تکنیک های جدید مهندسی توانسته است ارایه دهنده خدمات نوینی در این بخش از صنعت باشد .
محصولات پرطرفدار گروه کارخانجات صنعتی آدُر آدُر، دارای بالاترین تنوع محصول و رنگ می باشد که مناسب برای استفاده در همه اماکن و همه سلیقه هاست . آدُر، با رویکردی همیشگی در صنعت دربهای اتوماتیک توانسته است امنیت و کیفیت را سرلوحه کار خویش و اطمینان از رضایت مشتری هدف مجموعه خود قرار داده است.
شنبه, 11 ارديبهشت 1400 10:39

روز جهانی کار و کارگر مبارک

کار مایه حیات زندگی استچشمه سار زلال زندگی با کار جلا و روشنی می یابد و کارگران پیشگامان این حیات بدیع و نشاط آفرینند. روز جهانی کار و کارگر مبارک باد
دوشنبه, 16 فروردين 1400 14:29

اعطای نمایندگی - اخذ عاملیت فروش

در صورت علاقه مندی به اعطای نمایندگی یا اخذ عاملیت فروش در استان خود می توانید با شماره های 086-38085086-34135270-3 واحد بازرگانی و فروش دفتر مرکزی تماس و از شرایط اخذ نمایندگی اطلاع یابید.
مدیرعامل کمپانی آدُر: کلید مقابله با کرونا حمایت و آگاهی‌بخشی به مردم است. متأسفانه کرونا با شدت در حال شیوع در کشور است. کلید مقابله با کرونا آگاهی‌بخشی به مردم است در حوزه شیوع بیماری، مردم و میزان آگاهی آنها و پایبندی آنها به توصیه‌های بهداشتی نقش تعیین کننده در مهار بحران‌های بهداشتی دارد و در راستای حفظ سلامت جامعه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کمپانی آدُر اقدام به توزیع هزار بسته ی بهداشتی ، شامل ماسک و مواد ضدعفونی به مشتریان عزیز نموده است.
پنج شنبه, 13 آذر 1399 12:13

پویش سلامت آدُر

در راستای حفظ سلامت جامعه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ،کمپانی آدُر اقدام به توزیع هزار بسته ی بهداشتی ، شامل ماسک و مواد ضدعفونی به مشتریان عزیز نموده است. جهت دریافت بسته سلامت با واحد مهندسی فروش آدُر تماس حاصل فرمایید.
شنبه, 24 آبان 1399 10:23

کاهش قیمت محصولات آدُر

کاهش قیمت محصولات آدُر ?برای اطلاع از قیمت جدید با واحد فروش آدُر تماس حاصل فرمایید.☎️086-38085☎️086-34135270-3
صفحه1 از2